W drodze na Bobrowniki

Rano 30 września wybrałem się do Bobrownik a głownym celem było przetestowanie nowego roweru.

Część kapliczek i krzyży które spotkałem przedstawiam Państwu na zdjęciach. Niestety kilku nie zrobiłem zdjęć bo zamieżałem to zrobić gdy będe wracał ale koniec koncem wróciłem inną drogą. Wszystkie krzyże i kapliczki było piękne i zadbane.
Gdy je mijam, zawsze wiem że tu mieszkają ludzie z Polską duszą.